Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych

 

Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych

Świadectwo kwalifikacji zawodowej pozwala na uzyskanie uprawnień do wykonywania przewozu rzeczy lub osób. Przeznaczone jest dla kierowców, którzy posiadają prawo jazdy kategorii D lub C i zamierzają wykonywać przewóz drogowy. Warunkiem koniecznym jest ukończenie szkolenia okresowego. Szkolenie okresowe jest niezbędne dla kierowców, którzy posiadają prawo jazdy i świadectwo na przewóz osób lub rzeczy. Świadectwo ważne jest tylko 5 lat.

Szkolenie okresowe kierowców powinni ukończyć Ci, którzy otrzymali prawo jazdy kategorii D przed 10 września 2008 roku oraz kat. C przed 10 września 2009 roku lub kierowcy ubiegający się o kolejne świadectwo kwalifikacji zawodowej. W tym przypadku świadectwo kwalifikacji zawodowej wydawane jest przez Kierownika Ośrodka Szkolenia. Celem ukończenia szkolenia jest przygotowanie kierowców do bezpiecznego transportu rzeczy lub przewozu osób, zgodnie z zasadami i przepisami obowiązującego prawa.

Szkolenia okresowe przeznaczone są dla kierowców wykonujących transport drogowy.
W skład szkolenia wchodzi:

  • 35 h zajęć teoretycznych.

Zajęcia prowadzone przez naszych nauczycieli odbywają się w przyjaznej atmosferze i są elastycznie dopasowane czasowo do potrzeb wszystkich kursantów. Każdy kurs przeprowadzają wykwalifikowani wykładowcy z bogatym doświadczeniem, którzy solidnie przygotują Cię zarówno do egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego.

Zapraszamy na spotkania organizacyjne lub o kontakt telefoniczny, pomożemy i wyjaśnimy jak załatwić wszystkie formalności. Istnieje również możliwość zapisu na kurs online oraz pobrania dokumentów na naszej stronie.

skontaktuj się dziś

5 + 8 =

N

—–

ul. Polska 8a

 

12-100 Szczytno

tel. 89 624 96 06 

9 + 15 =