Kategoria C+E

Uzupełnij swoje prawo jazdy kategorii C
Prawo jazdy kategorii C uprawnia jedynie do prowadzenia pojazdów o DMC przekraczającej 3,5 tony – bez uwzględnienia przyczepy. Do pracy w branży transportowej i prowadzenia pojazdów ciężarowych z przyczepą, naczepą, potrzebne jest uzyskanie dodatkowo kategorii C+E
Szkolenie prowadzimy samochodem ciężarowym MAN TGL 12.240 plus przyczepa.

Aby rozpocząć kurs:
– należy donieść PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ
– służymy pomocą w skompletowaniu dokumentów, oraz załatwianiu formalności w urzędzie;

Kurs można rozpocząć:
– odpowiedni wiek – 21 lat (lub 18 lat jeśli kursant posiada ukończony kurs kwalifikacji wstępnej,
– wcześniej zdany egzamin lub posiadane prawo jazdy kategorii C,
– odpowiednie orzeczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów kategorii CE,
– PKK- profil kursanta z wydziału komunikacji.

Kurs obejmuje:
Oferujemy Ci kurs prawo jazdy kategorii CE prowadzony w elastycznych godzinach, które dopasować możesz do uczelni lub pracy. Zapewniamy nie tylko rzetelnych nauczycieli, ale także wszechstronny i zgodny z wymogami regulowanymi przez prawo program szkoleniowy obejmujący:
– 25 godzin zajęć praktycznych – tutaj osoba biorąca udział w kursie weźmie udział w zajęciach prowadzonych na placu manewrowym, a później także w ruchu drogowym – zajęcia w tym przypadku nakierowane są na doskonalenie umiejętności prowadzenia pojazdu zgodnie z programem szkolenia.

Zajęcia prowadzone przez naszych nauczycieli odbywają się w przyjaznej atmosferze i są elastycznie dopasowane czasowo do potrzeb wszystkich kursantów. Każdy kurs przeprowadzają wykwalifikowani wykładowcy z bogatym doświadczeniem, którzy solidnie przygotują Cię zarówno do egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego.

Cena kursu – 3,000 zł z możliwością rozłożenia na raty, dla kursantów którzy robili kurs kat. C w naszym ośrodku zapewniamy zniżkę.
Oferujemy również jazdy doszkalające.

Na miejscu specjalistyczne badania lekarskie oraz psychotechniczne (płatne lekarzowi w dniu spotkania organizacyjnego (Cenę minimalną za badanie lekarskie ustala Ustawa z dnia 18.07.2014 r. Rozporządzenie Ministra Zdrowia POZ.949)).
Zapraszamy na spotkania organizacyjne lub o kontakt telefoniczny, pomożemy i wyjaśnimy jak załatwić wszystkie formalności. Istnieje również możliwość zapisu na kurs online oraz pobrania dokumentów na naszej stronie.

 

skontaktuj się dziś

1 + 5 =

N

—–

ul. Polska 8a

12-100 Szczytno

tel. 89 624 96 06 

2 + 7 =