Pracujemy

8:00 - 16:00

Zadzwoń do nas:

(089) 624 96 06

Zapraszamy na szkolenia dla kierowców zawodowych

Prawo jazdy kategorii B

Kategoria B

Spełnij marzenie i naucz się prowadzić samochód

Szkolimy na samochodach marki Fiat Punto Evo oraz Fiat Panda

Aby rozpocząć kurs:

  • należy donieść PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ
  • służymy pomocą w skompletowaniu dokumentów, oraz załatwianiu formalności w urzędzie;

Kurs można rozpocząć:

  • ukończone 17 lata i 9 miesięcy,
  • posiadać odpowiednie orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych,
  • uzyskać profil PKK (w Wydziale Komunikacji właściwym ze względu na miejsce zameldowania),
  • przebywa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej co najmniej przez 185 dni w każdym roku kalendarzowym ze względu na swoje więzi osobiste lub  zawodowe albo przedstawi zaświadczenie, że studiuje co najmniej od 6 miesięcy.
  • Na kurs prawa jazdy kategorii B można zapisać się na 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna.

Kurs obejmuje:

  • 30 godzin zajęć teoretycznych - (kursant pozna w tym czasie przepisy ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z prowadzeniem motocykla) w tym zajęcia z udzielania pierwszej pomocy (ćwiczenia na fantomie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod nadzorem ratownika medycznego)
  • 30 godzin zajęć praktycznych  - tutaj osoba biorąca udział w kursie weźmie udział w zajęciach prowadzonych na placu manewrowym, a później także w ruchu drogowym – zajęcia w tym przypadku nakierowane są na doskonalenie umiejętności prowadzenia pojazdu zgodnie z programem szkolenia
  • W cenie kursu otrzymacie materiały szkoleniowe (książka, płyta CD z testami).

 

Zajęcia prowadzone przez naszych nauczycieli odbywają się w przyjaznej atmosferze i są elastycznie dopasowane czasowo do potrzeb wszystkich kursantów. Każdy kurs przeprowadzają wykwalifikowani wykładowcy z bogatym doświadczeniem, którzy solidnie przygotują Cię zarówno do egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego.

 

Cena kursu – 2100 zł z możliwością rozłożenia na III raty.

Oferujemy również jazdy doszkalające.

Na miejscu specjalistyczne badania lekarskie (płatne lekarzowi w dniu spotkania organizacyjnego (Cenę minimalną za badanie lekarskie ustala Ustawa z dnia 18.07.2014 r. Rozporządzenie Ministra Zdrowia POZ.949)).

Zapraszamy na spotkania organizacyjne lub o kontakt telefoniczny, pomożemy i wyjaśnimy jak załatwić wszystkie formalności. Istnieje również możliwość zapisu na kurs online oraz pobrania dokumentów na naszej stronie.